Dell OptiPlex 7000 – co oferuje biznesowy desktop? 

Model OptiPlex 7000 stworzony został z myślą o małych i średnich firmach, a także korporacjach

Desktopowy komputer Dell OptiPlex 7000 od Kuźniewski to kompaktowe rozwiązanie przeznaczone do codziennych zadań związanych z pracą w biurze, sklepie i wszędzie tam, gdzie wymagana jest wszechstronna wydajność. Dzięki niewielkim rozmiarom sprzęt sprawdza się w pomieszczeniach, w których przestrzeń jest na wagę złota. Czym dokładnie jest i co oferuje wspomniany zestaw komputerowy?

Czym jest Dell OptiPlex?

Model OptiPlex 7000 stworzony został z myślą o małych i średnich firmach, a także korporacjach

Model OptiPlex 7000 stworzony został z myślą o małych i średnich firmach, a także korporacjach. Przestrzenie biurowe często posiadają ograniczone przestrzenie, w których każdy kawałek powierzchni jest cenny. Dzięki niewielkim rozmiarom komputer stacjonarny Dell pozwala zachować porządek oraz zaoszczędzić miejsce w miejscu pracy. Niewielkich rozmiarów obudowa może zostać umieszczona na biurku za monitorem lub pod biurkiem, gdzie nie będzie kolidować i wpływać na komfort pracy. Pomimo swoich niewielkich gabarytów, sprzęt może pochwalić się odpowiednią wydajnością i funkcjonalnością odpowiadającą potrzebom codziennej pracy w środowisku biurowym.

Mini komputer stacjonarny Dell OptiPlex 7000 – specyfikacja

Mini komputer Dell OptiPlex 7000 został wyposażony w nowoczesne rozwiązania pozwalające mu zapewnić swoim użytkownikom komfortową pracę. Na jego pokładzie znaleźć można nowoczesne procesory Intel Alder Lake gwarantujące wszechstronną wydajność w codziennym użytkowaniu (http://www.altkomputer.pl/dell-optiplex-7000-konfiguracja-gotowego-komputera-stacjonarnego/). Oprócz tego desktop obsługuje 64 GB pamięci RAM (w poszczególnych wariantach jest to DDR4 lub DDR5)oraz dwa dyski pamięci masowej NVMe. Dzięki wykorzystywaniu biznesowej platformy vPro sprzęt oferuje funkcje zdalnego zarządzania i zabezpieczeń, których nie można znaleźć w komputerach konsumenckich. We wszystkich wariantach sprzętu zaimplementowane zostały zintegrowane układy graficzne firmy Intel. Mimo tego ten niewielki komputer desktopowy obsługuje nawet do czterech monitorów 4K. Całość wyróżnia energooszczędny tryb działania.

Funkcjonalny i wszechstronny zestaw komputerowy OptiPlex 7000

Dedykowany do małych i średnich firm oraz korporacji mini komputer Dell OptiPlex 7000 jest rozwiązaniem odpowiadającym na współczesne potrzeby środowisk biurowych. Niewielka konstrukcja, jaką posiada urządzenie, umożliwia oszczędność powierzchni w miejscu pracy. Pomimo małych rozmiarów, desktop jest w stanie zagwarantować uniwersalną wydajność, m.in. dzięki nowym układom CPU Intel Alder Lake. Całości dopełnia bogata funkcjonalność, której nie mogło zabraknąć w przypadku sprzętu biznesowego. Użytkownicy mogą więc skorzystać z rozwiązań zwiększających możliwości zarządzania oraz podnoszących poziom bezpieczeństwa.