Dell OptiPlex 7000 – konfiguracja gotowego komputera stacjonarnego 

Dell OptiPlex 7000 to wydajny i niezawodny komputer stacjonarny, który można dostosować do potrzeb każdego domu lub firmy

Dell OptiPlex 7000 (https://www.kuzniewski.pl/k2859,desktopy-dell-optiplex-optiplex-7000.html) to wydajna i niezawodna stacja robocza zaprojektowana z myślą o wymaganiach profesjonalistów biznesowych. Wyposażona jest w solidne możliwości sieciowe, dzięki czemu użytkownicy mogą pozostać w kontakcie ze swoimi zespołami niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Co oferuje Dell OptiPlex 7000 w standardzie?

Dell OptiPlex 7000 to wydajny i niezawodny komputer stacjonarny, który można dostosować do potrzeb każdego domu lub firmy

Dell OptiPlex 7000 to wydajny i niezawodny komputer stacjonarny, który można dostosować do potrzeb każdego domu lub firmy. Posiada procesor Intel Core, do 128 GB pamięci RAM i dużo miejsca na dysku SSD do przechowywania ważnych plików.

OptiPlex posiada zintegrowane połączenia Gigabit Ethernet, które zapewniają szybką komunikację między wieloma urządzeniami w jednej lub kilku sieciach jednocześnie. Komputer może pomieścić do trzech dodatkowych gniazd PCI Express, jeśli chcesz rozszerzyć opcje łączności za pomocą opcjonalnej karty bezprzewodowej lub innych środków.

Dla zwiększenia wygody i bezpieczeństwa standardem jest obsługa dwóch monitorów. Dostępne są porty USB 3 w liczbie 6, dzięki czemu przesyłanie danych z urządzeń peryferyjnych, takich jak dyski flash, odbywa się szybko i bez narażania na szwank przechowywanych w nich poufnych informacji podczas transmisji.

Komputer posiada wiele opcji łączności, takich jak porty HDMI umożliwiające oglądanie filmów na dużym ekranie telewizora. Złącza DisplayPort pozwalają na podłączenie wielu monitorów – rozwiązanie doskonałe do pracy wielozadaniowej między aplikacjami. Port RJ45 Ethernet oferuje szybki przewodowy dostęp do Internetu, jeśli jest dostępny w Twojej okolicy. Karta sieciowa 802.11ac Wi-Fi zapewnia bezprzewodowe połączenie z siecią z dowolnego miejsca w zasięgu.

Możliwa konstrukcja i wygląd komputera Dell OptiPlex 7000

Dell OptiPlex 7000 to wydajny i niezawodny komputer stacjonarny, który dla wygody użytkownika dostępny jest w różnych obudowach. Trzy główne opcje to mini tower, small form factor (SFF) i ultra-small form factor (USFF).

Ta konkretna seria oferuje również kilka cech konstrukcyjnych, takich jak panele z montażem bez-narzędziowym, dzięki któremu użytkownicy mogą szybko i bezproblemowo zmodernizować swój system. Specjalne osłony kabli pomagają utrzymać porządek, ukrywając wszystkie nieestetyczne kable. Opcjonalny uchwyt znacznie ułatwia przenoszenie. Niektóre modele są wyposażone w filtry przeciwpyłowe zapewniające kontrolowaną pracę w środowiskach bardziej zapylonych niż zwykłe biura – to sprawdzi się w przypadku zakładów przemysłowych.

Niezależnie od tego, czy zamierzasz używać pojedynczego urządzenia Dell OptiPlex 7000 w domu, czy też skonfigurować dziesiątki tych komputerów w wielu biurach, oferują one wyjątkową wszechstronność podczas konfigurowania.