Dell OptiPlex 7000 – wybierz procesor, pamięć DDR4 i dyskretną grafikę 

Dell OptiPlex 7000 to potężny biznesowy komputer stacjonarny, który oferuje dużą elastyczność i wydajność

Dell OptiPlex 7000 – Kuźniewski to jeden z najbardziej wydajnych i niezawodnych komputerów stacjonarnych dostępnych obecnie na rynku. Oferuje połączenie wydajności, niezawodności, przystępnej ceny i skalowalności, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla firm, które chcą kupić komputer klasy wyższej. W tym artykule przedstawimy, co sprawia, że ten komputer jest tak wyjątkowy, a także kilka kluczowych cech, na które klienci powinni zwrócić uwagę, rozważając zakup nowego systemu z linii firmy Dell.

Opcje procesorów dla Dell OptiPlex 7000

Dell OptiPlex 7000 to potężny biznesowy komputer stacjonarny, który oferuje dużą elastyczność i wydajność

Dell OptiPlex 7000 to potężny biznesowy komputer stacjonarny, który oferuje dużą elastyczność i wydajność. Dzięki wielu opcjom procesorów Intel, OptiPlex zapewnia użytkownikom wydajną platformę do codziennych zadań. Procesory Intel Core i3/i5/i7 dwunastej generacji zapewniają wystarczającą moc obliczeniową przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Wszystkie procesory do wyboru są wyposażone w zintegrowany układ graficzny HD Graphics 770, więc nie poniesiesz dodatkowych kosztów, jeśli chodzi o modernizację układu graficznego.

Najlepszym wyborem będzie 6- i 8-rdzeniowy procesor 12. generacji, który w zależności od modelu może pracować z prędkością od 4 GHz do 5 GHz, a także obsługuje pamięć RAM DDR4, nawet do 128 GB, co oznacza, że ta maszyna poradzi sobie z każdym zadaniem, jakie przed nią postawisz.

Wybór dedykowanej karty graficznej dla Dell OptiPlex 7000

Wybór odpowiedniej karty graficznej może być kluczowy dla uzyskania maksymalnej wydajności systemu komputerowego, ponieważ będzie decydował o tym, z jaką łatwością będziesz mógł przetwarzać obrazy 3D. Kiedy zastanawiasz się, jaki rodzaj GPU najlepiej pasuje do Twojego budżetu, nie brakuje kart graficznych NVIDIA GeForce. Producent do komputera Dell OptiPlex 7000 oferuje takie jednostki, jak Quadro P400 i Quadro P620. Osiągają całkiem niezłe wyniki, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny w porównaniu z droższymi alternatywami.

Opcje pamięci i przechowywania danych dla Dell OptiPlex 7000

Dzięki najnowszym procesorom Intel, pamięci DDR4 RAM do 128 GB, dyskom SSD M.2 PCIe NVMe o pojemności 2 TB – OptiPlex oferuje idealną równowagę między wydajnością a pojemnością.

Aby zapewnić maksymalne możliwości rozbudowy, na pokładzie każdego komputera jest miejsce na dwie pełnowymiarowe karty rozszerzeń PCI Express, a także obsługa opcjonalnych urządzeń sieciowych WiFi/Bluetooth. Porty USB typu C sprawiają, że przesyłanie danych jest wygodniejsze, a jednocześnie zapewnia użytkownikom możliwość szybkiego ładowania w połączeniu z kompatybilnymi urządzeniami.